Contact

Wil je contact met ons? We zijn er voor je van maandag tot en met vrijdag tussen 09:00 en 16:00.

Hier vind je de contactgegevens zoals telefoonnummers, e-mailadressen en adresgegevens van de Buurtteams. Heb je een vraag of wil je een afspraak maken? Neem contact met ons op. We helpen je graag verder! Weet je niet welk Buurtteam er voor jou is? Kijk dan hier.

Nijmegen Noord

Telefoon: 024-2204100
Noord@buurtteamsjeugdengezin.nl

Pijlpuntstraat 1

Nijmegen Centrum & Oost

Telefoon: 024-2204000
Centrum-oost@buurtteamsjeugdengezin.nl

Cipresstraat 154

Nijmegen Midden

Telefoon: 024-2204300
Midden-oudwest@buurtteamsjeugdengezin.nl

Thijmstraat 40

Nijmegen Nieuw-West

Telefoon: 024-2204500
Nieuwwest@buurtteamsjeugdengezin.nl

Daniƫlsplein 3

Nijmegen Lindenholt

Telefoon: 024-2204700
Lindenholt@buurtteamsjeugdengezin.nl

Zellersacker 1003

Nijmegen Dukenburg

Telefoon: 024-2204600
Dukenburg@buurtteamsjeugdengezin.nl

Meijhorst 7039

Nijmegen Zuid & Hatert

Telefoon: 024-2204200
Zuid@buurtteamsjeugdengezin.nl

Couwenbergstraat 22


Contactformulier

    Algemeen

    Telefoon: 024-220 3000
    info@buurtteamsjeugdengezin.nl

    Nieuwe Marktstraat 54a, 6511 AA Nijmegen

    Weet je niet of je bij Buurtteams Jeugd en Gezin moet zijn?

    Heb je hulp, zorg of steun nodig, maar weet je niet precies van wie? Dan kun je kijken op vraaghulpnijmegen.nl. Vraaghulp wijst je de weg naar de juiste organisatie in de buurt, die in opdracht van de gemeente zorg, hulp en ondersteuning aanbiedt.

    Buurtteams

    Buurtteams Volwassenen

    Ben je tussen de 18 en 65 jaar en heb je geen thuiswonende kinderen meer? Dan kunnen de Buurtteams Volwassenen iets voor jou betekenen. Kijk op www.buurtteamsvolwassenen.nl voor meer informatie.

    Buurtteams Volwassenen

    Werken en leren bij

    Wil je werken of leren bij Buurtteams Jeugd en Gezin? Kijk op www.oidos.nl/werken-bij voor vacatures en mogelijkheden! We bieden helaas nog geen stageplaatsen en kunnen nog niet meewerken aan schoolopdrachten, omdat we als nieuwe organisatie nog in ontwikkeling zijn.