Contact

Wil je contact met ons? We zijn er voor je van maandag tot en met vrijdag tussen 09:00 en 17:00.

Hier vind je de contactgegevens zoals telefoonnummers, e-mailadressen en adresgegevens van de Buurtteams. Heb je een vraag of wil je een afspraak maken? Neem contact met ons op. We helpen je graag verder! Weet je niet welk Buurtteam er voor jou is? Kijk dan hier.

Nijmegen Noord

Telefoon: 024-2204100
Noord@buurtteamsjeugdengezin.nl

Pijlpuntstraat 1

Nijmegen Centrum & Oost

Telefoon: 024-2204000
Centrum-oost@buurtteamsjeugdengezin.nl

Cipresstraat 154

Nijmegen Nieuw-West

Telefoon: 024-2204500
Nieuwwest@buurtteamsjeugdengezin.nl

Daniƫlsplein 3

Nijmegen Lindenholt

Telefoon: 024-2204700
Lindenholt@buurtteamsjeugdengezin.nl

Zellersacker 1003

Nijmegen Dukenburg

Telefoon: 024-2204600
Dukenburg@buurtteamsjeugdengezin.nl

Meijhorst 7039, 6537 EP Nijmegen

Nijmegen Hatert/Zuid

Telefoon: 024-2204200
Zuid@buurtteamsjeugdengezin.nl

Couwenbergstraat 22, 6535 RZ Nijmegen


Contactformulier

    Algemeen

    Telefoon: 024-220 3000
    info@buurtteamsjeugdengezin.nl

    Nieuwe Marktstraat 54a, 6511 AA Nijmegen

    Weet je niet of je bij de Buurtteams Jeugd en Gezin moet zijn?

    Heb je hulp, zorg of steun nodig, maar weet je niet precies van wie? Dan kun je kijken op vraaghulpnijmegen.nl. Vraaghulp wijst je de weg naar de juiste organisatie in de buurt, die in opdracht van de gemeente zorg, hulp en ondersteuning aanbiedt.

    Buurtteams